Ką patariama visada turėti su savimi automobilyje?

Komentavimas išjungtas įraše Ką patariama visada turėti su savimi automobilyje?

Vairavimas suteikia daug laisvės. Turėdami automobilio teises gali patys planuoti kelionės laiką ir patogiausią maršrutą, nes nebereikia derintis prie viešojo transporto tvarkaraščių. Mašinos teisėmis ypač džiaugiasi jauni žmonės, kurie gali savarankiškai nuvykti į norimą vietą neprašydami tėvų pagalbos. Jeigu nuosavo automobilio vairavimas yra didelė jūsų svajonė apsilankykite https://vairuoti.lt/vairavimo-mokykla-radviliskyje/. ,,JAGO“ vairavimo mokykla yra iš viena stipriausių kokybiškus mokymus teikiančių mokyklų, todėl čia galėsite be vargo pasiruošti vairavimo egzaminams.
Sėkmingai išlaikius vairavimo egzaminą ir įsigijus nuosavą automobilį verta įsigilinti ką derėtų visada turėti savo mašinoje. Remiantis kelių eismo taisyklėmis avarinio sustojimo reikmenys, ryškiaspalvė liemenė, pirmosios pagalbos vaistinėlė bei gesintuvas privalo būti kiekviename automobilyje. Šie daiktai padės kelyje išvengti nelaimingų atsitikimų. Be minėtų daiktų negalėsite sėkmingai pereiti techninės apžiūros. Vis dėlto, specialistai pataria atkreipti dėmesį į papildomus daiktus, kuriuos patariama vežiotis su savimi, kad kelionėje galėtumėte jaustis saugiai ir komfortiškai.
Pagalba sugedus automobiliui
Automobiliui netikėtai sugedus kelyje patariama su savimi vežiotis keletą naudingų įrankių, kurie gali padėti greitai išspręsti nesudėtingas mašinos problemas. Visada vežiokitės įrankius reikalingus nuleisto rato pakeitimui. Tai gana dažna bėda su kuria susiduria nemažai vairuotojų. Patariama įsigyti daugiafunkcį įrankį, kuris padės sutaupyti vietos automobilyje. Taip pat, gedimo atveju patariama turėti tempimo lyną, darbines pirštines, valymo priemonių. Jeigu dažnai vairuojate naktį visada po ranka turėkite žibintuvą, kuris padės apšviesti mašiną tamsiuoju paros metu ir geriau įvertinti gedimo priežastį.
Ką privalu turėti nelaimės atveju
Visada turime būti pasirengę tinkamai reaguoti į galimas nelaimes kelyje. Privalu su savimi turėti pirmosios pagalbos rinkinį. Jame visada turėtų būti tvarsčiai, antibakterinis purškalas, kraujo stabdymo priemonės. Daugelyje rinkinių papildomai yra įdėtos nedidelės žirklės, pincetas ir kiti įrankiai, kurie gali pagelbėti valant ar tvarstant žaizdą. Visada išlieka galimybė, kad kelyje galite sutikti nelaimės ištiktus žmones, kuriems reikės suteikti pirmąją pagalbą. Šiauliuose pirmos pagalbos kursai gali būti suteikiami ,,JAGO“ vairavimo mokykloje. Išklausę pirmosios pagalbos kursą žinosite kaip bendrauti su nukentėjusiu žmogumi, kaip suteikti gyvybiškai svarbią pagalbą. Taip pat, išmoksite valdyti savo emocijas stresinėse situacijose. Dar, nelaimės atveju rekomenduojama su savimi turėti specialų pabėgimo įrankį. Tai nedidelis daugiafunkcis prietaisas, kuris gali padėti ištrūkti iš apsivertusio ar degančio automobilio. Su šiuo įrankiu galėsite perpjauti saugos diržą ir lengvai išmušti stiklą. Dėl to, patariamą šį įranki visada turėti šalia savęs.
Papildomi dalykai
Įsigijus visus svarbiausius dalykus, kuriuos rekomenduojama turėti savo mašinoje verta pagalvoti apie papildomas priemones, kurios jūsų kelionei suteiks daugiau komforto. Dažnai kelionių metu pamirštame įvertinti galimus orų pokyčius, todėl keliaujant automobiliu patariama turėti skėtį, apsaugą nuo saulės, purškalą nuo vabzdžių. Turėdami šiuos daiktus savo automobilyje būsite pasiruošę keliauti į gamtą net ir prastomis oro sąlygomis. Taip pat, rekomenduoja automobilyje turėti vandens ir greitai negendančių užkandžių. Tai ypač aktualu šeimoms, kurios dažnai keliauja su vaikais. Ilgų kelionių metų gali pasitaikyti atveju, kai greitai nerasite pakelyje esančios parduotuvės ar degalinės, todėl su savimi turėdami užkandžių ir vandens būsite tikri, kad vaikai neišalks.


2022-04-26 |

Komentarai neleidžiami.

.
Eiti prie įrankių juostos