vairavimo

JAGO vairavimo mokykla, Šiaulių filialas

Įrašą pridėjo jago

Vairavimo mokyklos A, A1, A2, Šiauliai, AM, B, C, CE, D, Radviliškis

Mokomieji: KIA Ceed, Peugeot 308, KIA Ceed (automatas), WV Golf, Yamaha YBR125, Yamaha MT-07, MAN TGA
Įmonės pavadinimas: Irmanto Jagmino UAB
Įmonės kodas: 171653385
El. paštas: info@vairuoti.lt
Telefono numeris: 860611712, 860030802
Parašykite Mokyklai

Parašykite savo klausimą mokyklai

JAGO vairavimo mokykla – viena iš didžiausių būsimus vairuotojus rengiančių įmonių Šiauliuose, Radviliškyje.

Kodėl žmonės renkasi mus? Sužinosite apsilankę mūsų puslapyje www.vairuoti.lt.

Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais bei jų puikiais rezultatais. Jaučiamės pasitikintys savimi galėdami užtikrintai suteikti tik aukščiausio lygio žinias savo mokiniams.

Ar galite įsivaizduoti kokia nuotaika tvyro mokomajame automobilyje? Ateikite ir išbandykite patys!

JAGO – už geriausius Jūsų rezultatus!

2022-07-08

Отличная автошкола. Я получил всю необходимую помощь.

2022-05-25

dziaugiuosi pasirinkusi butent jago. as perejau is kitos mokyklos padariusi puse vairavimp pamoku ir labai dziaugiuosi. ta trumpa patirtis jago mokuykloje buvo geriausia

2018-03-28

Jūsų sugebėjimas išmokyti vairuoti taip, kad visus egzaminus išlaikiau iš karto – yra menas! Nuosirdus ačiu jums.