Vilniaus vairavimo mokykla

Įrašą pridėjo vilniausvm

0 atsiliepimai

Vairavimo mokyklos Vilnius, A, A1, A2, B

  • L. Asanavičiūtės gatvė 20, Vilnius 04303, Lietuvos Respublika
  • 8 675 14515, 8 655 35307
  • Mokomieji:Suzuki sx4, Yamaha XJ6, YAMAHA YBR 125, Honda Cb 500, Honda Cbf 500
  • Įmonės pavadinimas: UAB "Vilniaus vairavimo mokykla"
  • Įmonės kodas:303341764
  • vilniausvm@gmail.com
  • KET bilietai

Parašykite Mokyklai

Parašykite Mokyklai

Parašykite savo klausimą mokyklai


Vairavimo mokykla UAB „VILNIAUS VAIRAVIMO MOKYKLA“ ruošia A, A1, A2, B kategorijų vairuotojus.

Užsiima teoriniu ir praktiniu jų mokymu. Mokykloje yra taikomos naujausios mokymo metodikos, vairuotojai mokomi naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus.
Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų.

Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Vairavimo instruktoriai ir dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais. Šioje vairavimo mokykloje galima išmokti vairuoti tokios pat markės automobiliu, kokiu yra laikomas praktinis vairavimo egzaminas VĮ „Regitroje“.
Siekis
Aktyviai bendradarbiauti su kitomis pažangiomis mokslo institucijomis bei praktikuojančiomis organizacijomis, įgyvendinant vairavimo mokymo tikslus bei prisidedant prie bendro visuomenės saugumo ir gerovės didinimo.
Tikslas
Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Palikite savo atsiliepimą

.
Eiti prie įrankių juostos