Vilniaus vairavimo mokykla

Įrašą pridėjo admin

0 atsiliepimai

Vairavimo mokyklos Vilnius, A, A1, A2, B


Vairavimo mokykla UAB „VILNIAUS VAIRAVIMO MOKYKLA“ ruošia A, A1, A2, B kategorijų vairuotojus.

Užsiima teoriniu ir praktiniu jų mokymu. Mokykloje yra taikomos naujausios mokymo metodikos, vairuotojai mokomi naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus.
Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų.

Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Vairavimo instruktoriai ir dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais. Šioje vairavimo mokykloje galima išmokti vairuoti tokios pat markės automobiliu, kokiu yra laikomas praktinis vairavimo egzaminas VĮ „Regitroje“.
Siekis
Aktyviai bendradarbiauti su kitomis pažangiomis mokslo institucijomis bei praktikuojančiomis organizacijomis, įgyvendinant vairavimo mokymo tikslus bei prisidedant prie bendro visuomenės saugumo ir gerovės didinimo.
Tikslas
Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Palikite savo atsiliepimą

.
Eiti prie įrankių juostos