vairavimo

Telefono numeris: +370 67620428; +370 61112847
Parašykite Mokyklai

Parašykite savo klausimą mokyklai

Vairavimo mokykla Kaune „Transvena“ įkurta 1994 m. – viena pirmųjų vairavimo mokyklų Kaune turinti didelę darbo patirtį ruošiant B kategorijos vairuotojus.

Mokymo bazė ir mokomieji automobiliai, atitinkantys VĮ Regitra reikalavimus suteikia puikias galimybes mūsų mokiniams mokytis vairavimo ir siekti gerų rezultatų laikant valstybinį egzaminą VĮ Regitra. Taip pat padedame tobulinti vairavimo įgūdžius, turintiems teises, norintiems išmokti vairavimo subtilybių, saugiai parkuotis, važiuoti per sudėtingas sankryžas.

Mūsų tikslas – Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Lauksime jūsų!