Vairalda

Vairavimo mokyklos Kaunas, B

• Kovo 11-osios g. 18, Kaunas
  • 869944332, 865276933
  • Mokomieji:Su mechanine pavarų dėže - Ford Fucus, WV Golf V, WV Golf VI, Opel Astra. Su automatine pavarų dėže - WV Golf V.
  • Įmonės pavadinimas:R. Vasiliausko IĮ „VAIRALDA“
  • Įmonės kodas:
  • info@vairalda.lt
  • KET bilietai

Vairavimo mokykla ” V A I R A L D A ” laukia Jūsų !!!

Mūsų vairavimo mokykla ne tik paruoš Jus vairavimo egzaminams, bet ir padės įgyti teorinių žinių bei vairavimo įgūdžių ir patirties. Jus pasitiks jauki, draugiška aplinka, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurių pagrindinis tikslas perteikti visą savo sukauptą žinių ir patirties bagažą. Baigę mūsų kursus įgausite pasitikėjimo savimi, pajusite vairavimo malonumą, galėsite saugiai bei drąsiai jaustis kėlyje, o mokymas tikrai neprailgs.

Ateikite, išmokti vairuoti su mumis išties lengva !

Registruotis vairavimo kursams šioje mokykloje

2018-02-21

Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau pasirinkti šią vairavimo mokyklą!!! Pilnai lankstūs viskam, tiek važiavimam, tiek teorijai. Kadangi esu dirbati ir ne visada spėdavau į teorijos paskaitas, tai Regitros teorijos egzaminui mane paruošė administratorė Edvita! Kantriai aiškino tol kol pagaliau išmokau, o rezultatas – TEORIJA IŠLAIKYTA IŠ PIRMO KARTO!!! Tiesa ji sakė, kad svarbiausia NEBIJOTI KLAUSTI :). Už puikiai perduotas žinias noriu pasakyti didelį ačiū instruktoriams Lukui ir Raimondui, nes Regitros rezultatas pats kalba už save egzaminas išlaikytas taip pat kaip teorija iš pirmo karto! SAKAU PATĮ DIDŽIAUSIĄ AČIŪ IR REKOMENDUOJU VISIEMS!!!!