Mustangas

Vairavimo mokyklos Klaipėda, B

Vairavimo mokykla „Mustangas“ įsikūrusi Klaipėdoje H. Manto g. 36 (Vilhelmo pasažas).

Vairavimo mokykla „Mustangas“ nuo veiklos pradžios užsiima būsimųjų vairuotojų teoriniu ir praktiniu mokymu. Mokykloje dirba profesionalūs, didelę patirtį turintis dėstytojai ir vairavimo instruktoriai.

Mokykloje yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos. Vairuotojai mokomi naudojant kompiuterines technologijas, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais „Mustangas“ automobiliais.

Mūsų mokykloje kursai vedami lietuvių, rusų kalbomis. Pas mus rasite taip pat įdiegtas KET bilietų programas ne tik lietuvių kalba, bet ir rusų kalba.