Motoakademija

Vairavimo mokyklos Vilnius, A, A1, A2, AM, B, B1

Mokome AM, A1, A2, B1, B kategorijų teorijos ir praktinio vairavimo kursus. Taip pat organizuojame papildomus vairuotojų mokymus praradus vairuotojo pažymėjimą vairuotojams su stažu, ar po grubaus pažeidimo nepatyrusiems vairuotojams

Motoakademija – vairavimo mokykla, kurioje Jus išmokys vairuoti motociklą ar lengvajį automobilį. Atidžiai ir lengvai, lyg procesas būtų savaiminis, ir tai tikrai visai neskausminga. Iki susitikimo pas mus ir kelyje!

Motoakademija esantis dėstytojų ir instruktorių kolektyvas, bei automobilių ir metodinės medžiagos turinio gausos dėka mūsų mokiniai gali baigti mokymo kursus pagal mokymo planą, pasirinkti lankstesnį vairavimo grafiką, bei lengvai įsisavinti reikiamas temas. Maloniai kviečiame!

Erdvi mokymo klasė, nauji kompiuteriai, bei visada atnaujinama KET mokymo programa su galimybe spręsti teminius bei atskirų, visų transporto priemonių kategorijų bilietus. Teorinė mokymo medžiaga pateikiama prezentacijos formatu gausiai įliustruota, naudojama filmuota vaizdo medžiaga, maketai, bei situacijos, padedančios pačiam priimti sprendimus eismo situacijose.