KELIO STUDIJA vairavimo mokykla Pašilaičiuose

1 atsiliepimas

Vairavimo mokyklos Vilnius, A, A1, A2, AM, B, C, CE, D

Vairavimo mokykla Kelio studija

„KELIO STUDIJA“ teikia vairavimo mokymo paslaugas daugiau kaip penkerius metus. Mes pasiryžę pagerinti kelių eismo saugumą, suteikdami aukščiausios kokybės vairavimo pamokas. Mūsų draugiški ir kantrūs instruktoriai yra vieni labiausiai patyrusių ir vertinamų. KELIO STUDIJOS mokyklose Pašilaičiuose ir Senamiestyje rasi visas vairavimo mokymo paslaugas už konkurencingą kainą.
Taip pat teikiame ir papildomo privalomojo mokymo paslaugą.

2020-02-14

Puiki mokykla! Teorijos dėstytojas labai aiškiai ir suprantamai pateikia teoriją, labai maloni ir supratinga administratorė. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui VLADUI. Turėjau vairavimo baimę, tačiau instruktoriaus didelės kantrybės, ramumo, mokėjimo viską gerai išaiškinti dėka, tą baimę nugalėjau. Išlaikiau tiek teoriją, tiek vairavimą iš pirmo karto!