vairavimo

JAGO vairavimo mokykla, Radviliškio filialas

Įrašą pridėjo jago

Vairavimo mokyklos A, A1, A2, Šiauliai, AM, B, C, CE, D, Radviliškis

Mokomieji: KIA Ceed, Peugeot 308, KIA Ceed (automatas), WV Golf, Yamaha YBR125, Yamaha MT-07, MAN TGA
Įmonės pavadinimas: Irmanto Jagmino UAB

Mes tikime, kad tai, ką darome su malonumu, lengvai sekasi. Vairavimas – didelis malonumas, suteikiantis laisvės pojūtį. Esame tam, kad jums mokytis vairuoti būtų malonu.

JAGO vairavimo mokykla – viena didžiausių vairavimo mokyklų Šiaulių regione, ruošianti visų kategorijų vairuotojus!

Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais, jų puikiais pasiekimais, džiaugiamės nuotaikingu ir šiltu bendravimu.

Ar galite įsivaizduoti kokia nuotaika tvyro mokomajame automobilyje? Ateikite ir išbandykite patys!

2022-03-31

patikima ir geara mokykla. rekomendacijos geriausios ir nuosirziausios. sekmes jums

2021-01-21

Rekomenduoju Modesta su automatine dėže 🙂 kantri ir maloni mergina.

2018-01-08

Labai gera mokykla. Gavau tikrai gera nuolaidu paketa. Visuomet imanoma susitarti visais klausimaia.aciu jums .