Eismo gidas

1 atsiliepimas

Vairavimo mokyklos B, Tauragė

Vairavimo mokykla pačiame Tauragės miesto centre ruošia ,,B” kategorijos vairuotojus. Mums svarbus Jūsų noras turėti vairuotojo pažymėjimą.
Papildomos vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokos prieš egzaminus ,,Regitroje”.
Profesionalūs vairavimo instruktoriai Alvydas Jacikevičius bei Robertas Jacikevičius pasiruošę padėti išmokti Kelių eismo taisykles ir išlaikyti egzaminus Regitroje.
Mokymui naudojame automobilius VW Golf.
Nuo gruodžio 23 d. vairavimo mokymui skiriame naijąjį TOYOTA AURIS, tokį pat kaip ,,Regitroje”.
KET bilietų sprendimui kiekvienam mokiniui skiriame kompiuterį. Mūsų teorijos pamokos Jums neleis nuobodžiauti. Teorijos pamokų trukmė yra 3 akademinės valandos per dieną, tad Jūs nepavargsite ir geriau įsisavinsite gautas žinias.
Galimybė pasirinkti vairavimo instruktorių.
Renkama nauja grupė. Dar yra laisvų vietų iki 19 d,
Kviečiame registruotis!

2019-08-17

Labai rekomenduoju instruktorių Alvyda iš Eismo gido! Nuostabus žmogus, su juo turėjau du papildomus pravažiavimus, jokios įtampos, draugiška atmosfera, išmanantis ir mylintis savo darbą žmogus!