Dorkanas

Ateities g. 1F, Vilnius >>
Savanorių pr. 65, Vilnius >>
Vasario 16-osios g. 7, Varėna >>

Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas. Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Todėl baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Mes ruošiame A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.

TEORIJOS MOKYMO BAZĖ

Teorijos paskaitos vyksta auditorijose, kuriose yra daug vaizdinių priemonių – magnetinės lentos su sankryžomis bei automobilių maketais, mokomasis filmas apie automobilio sandarą, pagrindines važiavimo automobiliu taisykles, manevravimą, eismo dalyvių elgesį ir pan. Geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti. Vaizdinės priemonės nuolat atnaujinamos.

Čia rasite daug stendų bei plakatų apie automobilių vairavimą, jų eksploatacijai naudojamas dalis su rekomendacijomis, kokiu būdu jas geriausiai pasirinkti.

Įrengtos kompiuterių klasės, kuriose galėsite mokytis Jums patogiu laiku. Kompiuteriuose įdiegtos 2 mokomosios programos. Nuotolinis KET mokymasis – suteikiame galimybę vairavimo mokyklos mokiniams prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias.

PRAKTINIO MOKYMO BAZĖ

Mokytis vairuoti mes siūlome tik su naujais ir techniškai tvarkingais automobiliais – 2016 m Toyota Auris, 2015 m. Ford Focus, Hyundai i 30, VW Golf-6, VW Golf-5, VW Polo.
Mokydamiesi su naujais automobiliais jausitės patikimai ir komfortiškai. Su šių markių automobiliais egzaminuojami būsimieji vairuotojai VĮ “Regitra”.
Su naujais automobiliais mokytis vairuoti – vienas malonumas!

Norinčius gauti “A” kategorijos pažymėjimą mokome su motociklais HONDA CMX 250, Kawasaki, Keeway, YAMAHA FZ6 N, o taip pat aprūpiname visa būtina ryšio įranga.

Norinčius gauti “C”, “CE” kategorijų pažymėjimą mokome su sunkvežimiais RENAULT MIDLUM 270.16, MAN TGS 18.32. Tai automobiliai, atitinkantys visus Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos reikalavimus. Jeigu mokinsitės su šiais automobiliais, nejausite skirtumo laikydami egzaminą su VĮ “Regitra” automobiliais.
Norinčius gauti “D” kategorijos pažymėjimą mokome su autobusu SETRA S 215 UL.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą mokymą, mokymo įstaigoje privalo:
• ne trumpiau kaip 45 minutes individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė;
• baigti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą;
• baigti ne trumpesnį kaip 90 minučių trukmės mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą;
• su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone;
• išlaikyti žinių patikrinimo testą.

PROFESINIS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS (95 kodas)

• Pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti komerciniais tikslais
• Pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti komerciniais tikslais
• Periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
• Periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti
• Vairuotojų pradinės profesinės kvalifikacijos kroviniams arba keleiviams vežti komerciniais tikslais praplėtimas

Filialai
Antakalnio g. 54, Vilnius, tel.: 852340505
L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius, tel.: 852631414
Savanorių pr. 65, Vilnius, tel.: 852389090
Ateities g. 1F, Vilnius, tel.: 852374378
Gabijos g. 40, Vilnius, tel. : 852635491
Vasario 16-osios g. 7, Varėna, tel.: 867950404

2020-11-11

Super teorijos mokytojas Stanislav Šostak ir vairavimo instruktorius Robertas Jurevičius.
Dėkui jiems!