Autoketas

Vairavimo mokyklos Vilnius, A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, CE, D

Vairavimo mokykla “Autoketas” organizuoja AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo bei pirmos pagalbos kursus , 95 kodas, lietuvių ir rusų kalbomis. Vairavimo instruktoriais pas mus dirba vyrai ir moterys.
Mūsų vairavimo mokykloje dėsto patyrę atestuoti teorijos bei praktinio vairavimo mokymų dėstytojai, kurie suteiks jums teorines žinias bei pasidalins gyvenimo patirtimi.
Mūsų tikslas yra ne tik paruošti Jus egzaminams, bet ir padėti įgyti vairavimo įgūdžių, kad kelyje jaustumėtės drąsiai ir saugiai.Mokytis vairuoti Jums siūlome techniškai tvarkingais automobiliais mechaninę arba automatinę pavarų dėžę.

2020-10-06

Super mokykla!!!! Labai viska aiškina,ne tik labai gerai parodo regitros kelius bet ir daug važinėjome mieste.

2020-05-16

Labai džiaugiuosi kad pataikiau būtent i šia mokykla. Pradėjau mokymus prieš karantiną . Pasibaigus teorijų pamokos išlaikiau egzamina iš pirmo karto mokykloi o regitroi iš antro o išlaikiau dėl to kad dėstytoja Edita ko puikiausiai išmananti savo darbą mokejo paaiškint nežinančių momentu. Visados galima buvo prieit ir paklaust ir visados su melu noru gaudavau malonu paaiškinimą! Vairavimas taip pat buvo geras nes instruktore irgi buvo Edita. Puikiausiai išmokė visko. Paskutinį karta vairavau prieš karantiną kovo mėnesį du mėnesius prabuvau be praktikos o tik atsidarė mokykla skubejau i ja kad išlaikyt egzamina ir išlaikiau iš pirmo karto ir kita diena nuėjau i Regitra ir irgi išlaikiau iš pirmo karto. Tuomet tikrai rekomenduoju šia mokykla. Nes joje tikrai dirba išmanantis savo darbą žmones! Ir tariu jiems Dideli AČIU!