Ką reikia žinoti apie automobilių oro filtrus?

0

Automobilio variklio oro filtras arba automobilio oro filtras yra skirti apsaugoti nuo dulkių ir šiukšlių patekimo į variklį. Laikui bėgant oro filtras užsikemša ir blokuoja optimalų oro tiekimą. Dėl to kyla problemų, tokių kaip sumažėjęs veikimas, per didelis suvartojimas, per didelės emisijos ir variklio gedimas. Šiame vadove aptarsime automobilio variklio oro filtrą, kaip jis veikia ir kaip jį pakeisti.
Ką daro oro filtras automobilyje? Automobilio variklio oro filtras apsaugo variklį nuo nešvarumų. Prieš keisdami automobilio oro filtrą, turite suprasti, kaip jis veikia. Oro filtrai išvalo orą, nuo vyraujančių teršalų. kurį įsiurbia automobilio variklis, ir susimaišo su degalais, kad susidarytų tinkamas suspaudimo laipsnis. Kadangi labai svarbu, kad priemaišos nepatektų į variklio degimo kamerą, prieš pat įsiurbimo kolektorių visada yra įsiurbiamo oro filtras. Daugumoje automobilių naudojami specialūs popieriniai filtrai su akordeono struktūra, kuri labai padidina filtravimo plotą. Dažnas klausimas yra kaip dažnai reikia keisti automobilio oro filtrą? Ant filtro nusėda šiukšlės ir nešvarumai, todėl laikui bėgant sumažėja oro kiekis. Daugelis veiksnių turi įtakos tam, kaip greitai reikės pakeisti filtrą. Paprastai filtrų gamintojai siūlo keisti automobilio variklio oro filtrą bent kartą per metus. Automobilių gamintojai siūlo juos pakeisti nuvažiavus 20 000–25 000 kilometrų. Be to, yra keletas simptomų, kurie gali pasakyti, kada reikia keisti automobilio oro filtrą, pvz., suodę uždegimo žvakę, patamsinti išmetamųjų dujų kiekiai ir sumažintos degalų sąnaudos.
Gana lengva rasti automobilio variklio oro filtrą. Pakelkite automobilio variklio dangtį ir pabandykite surasti variklio oro filtro korpusą. Paprastai tai yra juoda plastikinė dėžutė, esanti variklio šone arba viršuje. Suradus dėžę, kurioje yra filtras, patartina nuvalyti dėžės išorę šepečiu arba suslėgtu oru, kad keičiant automobilio oro filtrą į vidų nepatektų variklio nešvarumų. Prieš keisdami savo automobilio oro filtrą nauju, filtro korpuso vidų reikia kruopščiai išvalyti, kad pašalintumėte likučius. Tai galima padaryti naudojant dulkių siurblį arba suspausto oro prietaisą.

2022-11-23 |

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

.
Eiti prie įrankių juostos