Reklamos pasiūlymai

Jei gavote blogą atsiliepimą? Rekomenduojame į jį atsakyti mokyklos vardu. Plačiau čia..

Gaukite daugiau mokinių. Paryškinkite savo mokyklas TavoVairavimoMokykla.lt svetainėje, taip tapsite labiau matomi ir skaitomi.

Reklaminė vieta pirmame puslapyje

Efektyviausia reklama – pirmame puslapyje, tai rodo interneto vartotojų tyrimai. Užsakykite reklamos vietą ir Jus pamatys potencialūs mokiniai iškarto užėję į puslapį www.tavovairavimomokyklai.lt . Išbandykite ir pajusite skirtumą.

Peržiūrėkite puslapį, kur gali būti ir Jūsų mokyklos informacija, spauskite čia >>

Kaina:
90 dienų – 100 Eur plius PVM
180 dienų – 150 Eur plius PVM

Kontaktai:  info@tavovairavimomokykla.lt

Reklaminė vieta miesto kategorijoje 2017 metams

Visus metus būsite pirmose pozicijose paieškoje savo miesto kategorijoje. Jūsų vairavimo mokykla gali įsigyti poziciją mokyklų sąrašo viršuje savo mieste.

Pasiūlymą vairavimo mokykloms 2017 metams skaitykite čia >>

Pastaba: reklamos pozicijų užsakymas niekaip neįtakoja vairavimo mokyklos ar instruktoriaus reitingo bei atsiliepimų.

Tel: +37060456787

info@tavovairavimomokykla.lt