Patarimai kaip išsirinkti vairavimo instruktorių

Patarimai kaip išsirinkti vairavimo instruktorių

Vairavimo instruktorių, turinčių teisę mokyti vairuoti, sąrašas >>

Išsirinkite vairavimo instruktorių iš sąrašro>>

Papildomas vairavimo pamokas siūlo ne tik oficialiai dirbantys instruktoriai bet ir apsimetėliai. Jų siūlomos pamokos yra pigesnės bet tuo nereikėtų susigundyti nes čia slepiasi pavojai. Visų pirma, labai didelė tikimybė kad tai ne profesionalūs mokytojai o tik bandantys įvairiais būdais uždarbiauti, jie neturi pažymėjimų suteikiančių teisę mokytis kitus vairuoti. Antra, sustabdžius policijai Jūs garantuotai gausite baudą už vairavimą be teisių. Juk teisingai sakoma, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Kokius dokumentus reikia turėti automobilyje vairavimo pamokos metu?

* Mokymo sutartis sutarti su mokykla,
* Vairavimo mokymo lapas patvirtintas VKTI kuriame nurodyti vairavimo instruktoriaus duomenys, pažymėjimo numeris, mokinio asmeniniai duomenys, nuotrauka, automobilių duomenys, įmonės antspaudas. Kiekvieną kartą baigus pamoką mokinys pasirašo vairavimo lape.
* Mokinio sveikatos patikrinimo pažymėjimas arba jo kopija su vairavimo mokyklos antspaudu.
* Instruktorius privalo turėti šiuos dokumentus: specialų pažymėjimą leidžiantį mokyti vairuoti kitus asmenis, vairuotojo pažymėjimas, transporto priemonės registracijos liudijimas, techninės apžiūros lapas, medicininė pažyma.

Kaip turi atrodyti mokomasis automobilis?

  • Mokomųjų automobilių techniniame pase privalo būti įrašas M1-AB-ST (b kat.), tai rodo kad jis registruotas specialiai mokymui.
  • Mokomieji automobiliai turi specialius lipdukus su M raide užklijuotus ant visų pusių ir šviečiantį plafoną ant stogo.
  • Papildomai ant automobilio gali būti nurodytas mokyklos pavadinimas, adresas, tinklapio pavadinimas, kokių kategorijų kursus rengia ir pan.

Jei surasite nelegaliai mokančius žmones, būtinai praneškite mums. Taip padėsite kitiems ir prisidėsite prie tvarkos keliuose.

„TavoVairavimoMokykla.lt“ Svetainės administratorius neprisiima atsakomybės už vartotojų paskelbtą informaciją tinklapyje.

 

.
Eiti prie įrankių juostos