Kodėl jūsų vairavimo mokyklai ir instruktoriui reikalingi mokinių atsiliepimai?

Kodėl jūsų vairavimo mokyklai ir instruktoriui reikalingi mokinių atsiliepimai?

 

 

Ar žinote, kad jūsų mokinių atsiliepimai gali tapti kertiniais jūsų vairavimo mokyklos verslo sėkmei? Taip yra dėl to, kad žmonės žymiai labiau pasitiki informacija, kuri keliauja iš lūpų į lūpas, nei ta, kurią sužino per reklamą. Būsimieji mokiniai nuomonių apie vairavimo mokyklas klausia draugų, pažįstamų arba ieško jos internete, pavyzdžiui interneto svetainėje www.tavovairavimomokykla.lt.

Štai keletas faktų:

  • Word of Mouth Marketing Association asociacijos atliktų studijos rodo, kad viena iš lūpų į lūpas perduota nuomonė parduoda daugiau nei 5 kartus daugiau, nei viena apmokėta reklama. Kai kuriais atvejais – net iki 100 kartų daugiau.
  • Kompanijos McKinsey & Company atlikti tyrimai atskleidė, kad nuo 20 iki 50 procentų pirkimų yra įtakoti būtent iš lūpų į lūpas rekomendacijų.
  • Universitetas Wharton School of Business atrado, kad klientų, kurie teigiamą informaciją apie įmonės paslaugas gavo iš rekomendacijų, pelningumas (CLV) yra net 25 procentais didesnis, nei įprastų klientų.

Kaip pasiekti, kad mokiniai apie vairavimo mokyklą atsilieptų teigiamai?

Visų pirma pasistenkite, kad jūsų mokiniams būtų suteiktos maksimaliai kokybiškos paslaugos: svarbu viskas, nuo administracijos iki vairavimo instruktoriaus. Susitaikykite, kad neigiamų nuomonių vis tiek neišvengsite, bet pasistenkite, kad dauguma jų būtų teigiamos.

Kai pasiekti, kad gera nuomonė apie jūsų mokyklą sklistų iš lūpų į lūpas?

Pasibaigus mokymo kursui būtinai paklauskite nuomonės ir paprašykite parašyti komentarą puslapyje tavovairavimomokykla.lt. Taip sužinosite savo stipriąsias ir silpnąsias vietas, kurias galėsite patobulinti ir pasiekti didesnio mokinių pasitenkinimo. Taip pat nauji komentarai apie Jūsų paslaugas paskatins kitus ateiti pas Jus. Ir nebijokite, jeigu vienas kitas komentaras bus neigiamas – vieims neįtiksi, visi tai supranta, svarbiausia būtų daugiau teigiamų nei neigiamų atsiliepimų.

 

 


Tapkite labiau matomi šiame puslapyje ir turėsote daugiau mokinių >>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

.
Eiti prie įrankių juostos